Podolog Bydgoszcz

Opinie pacjentów

5
Referencje naszych pacjentów

Gabinet Podologiczny „Zdrowe Stopy” w Bydgoszczy to miejsce w którym zadowolenie naszych pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Dziękujemy za słowa uznania.

Image title
Jestem po wizycie w gabinecie, polecam ? atmosfera przemiła, można sobie pogadać ?P. Agata zajęła się profesjonalnie moimi nogami. Polecam
– Opinia z google
Image title
polecam moje mocno używane stopy bieganie po górach, rajdy w podmokłym terenie, solidnie naprawione, odcisk usunięty i na razie nie daje o sobie znać ? pozdrawiam pracownika pani Renaty ?
  • Piękne rezultaty
– Opinia z facebook
Image title
Pełen profesjonalizm. Pani Renata miła,serdeczna,cierpliwa,indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta i z pełnym zaangażowaniem stara się nam pomóc. Bardzo jestem zadowolona i polecam.
– opinia z Facebook
Image title
Świetne miejsce! Polecam!
– Opinia z Facebook
Image title
Polecam zdecydowanie! Przemiłe Panie znają się na tym co robią, profesjonalne podejście do pacjenta, w gabinecie przyjemnie aż chce się przychodzić. Panie wyleczyly synkowi stopy z wieloma kurzajkami, gdzie pediatra dwa miesiące leczył odciski…bardzo dziękujemy za pomoc! ❤❤❤ polecam gabinet, gdzie tylko można ?
– Opinia z google
Image title
Rewelacyjna opieka.Stopy starannie zadbane.Bardzo polecam to miejsce.???
– Opinia z Facebook
Image title
Polecam wizyty u Pani Renaty- specjalisty w tej dziedzinie, która wie co robi z naszymi stopami. Bardzo dobrze wykonane zabiegi, fachowa pomoc, rzetelny, miły przekaz informacji. Najważniejsze czysto, sterylnie czego nie można powiedzieć o większości bydgoskich salonów np. kosmetycznych.
Polecam !!!
– Opinia z Facebook
Image title
Polecam. Profesjonal.
– Opinia z Facebook