Podolog Bydgoszcz

Przed pierwszą wizytą

Zabieg dla stóp
Pacjentom zwykle towarzyszy stres związany z pokazaniem obcej osobie swoich stóp, nawet jeśli jest to podolog.


Zapewniamy, że Wasze stopy to nasz chleb powszedni a diagnostyka to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Dlatego bez obaw umów się na wizytę do naszego gabinetu podologicznego. O czym powinieneś pamiętać?

  • Przed wizytą nie pomagaj swoim stopom wyglądać lepiej – widoczne zmiany, takie jak zrogowacenia czy pogrubienie paznokci, są dla nas istotne – chcemy zobaczyć Twoje stopy „w pełnej okazałości”
  • Nie stosuj kremów, zasypek czy maści do stóp w dniu wizyty.
  • Nie zakładaj nowego obuwia – obejrzenie stopnia ścierania podeszew obuwia jest jednym z elementów diagnostyki podologicznej. Panie uprzejmie prosimy o stawienie się bez pomalowanych paznokci – to oszczędza czas, który przeznaczamy na konsultację. Wizytę rozpoczynamy założeniem karty pacjenta.
  • Bardzo istotne są dla nas choroby przewlekłe i przyjmowane leki – choroby ogólnoustrojowe i farmakoterapia mają znaczący wpływ na wygląd skóry stóp i paznokci.

Jakie są kolejne kroki podczas wizyty?

Następnie przeprowadzamy: – wywiad z pacjentem – ocenę deformacji stóp i ich wpływu na stan osi kręgosłupa – ocenę stanu skóry i paznokci. Wywiad pozwala nam ocenić dotychczasowe działania względem stóp i pozwala wdrożyć odpowiednie terapie i leczenie. NIE BÓJ SIĘ! Pacjencie – zajmujemy się stopami od lat – niczym nas nie zaskoczysz, dołożymy wszelkich starań aby rozwiązać problem z jakim się borykasz. Od tego jesteśmy.

Podolog Bydgoszcz

Nasze wartości